Tõravere elamusretk

Mis toimub?

Elamusretkede 2017. aasta hooaja viimane elamusretk viib osalejad uudistama Tõravere observatooriumit ning elamuskilomeetreid kogume läheduses asuvatel Vapramäe ja Vellavere kandi matkaradadel.  

Retke lõpus toimub hooaja lõpuüritus – premeerime hooaja aktiivsemaid osalejaid ning vaatame ühiselt aasta parimaid pilte. Ürituselt ei puudu ka magus üllatus!


Lisaks Tõravere observatooriumi külastamisele matkame me Vapramäe ja Vellavere matkaradadel ning Elva jõe kallasradadel.  

Meie hooaja viimase retke teeb eriliseks asjaolu, et liigutakse pimedal ajal pealampidega. Räägitakse, et metsaalune Elva jõe kaldal muutub just pärast päikeseloojangut eriliseks jalutuspaigaks. 

PS! Loodetavasti saadab ilmataat esimese koheva lumekatte Eestisse just selleks ajaks ning loodame teha esimesed sammud lumel just hooaja viimasel Elamusretkel. 

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme pühapäeva, 3. detsembri pärastlõunal alates kell 15.30 ning kogunemispaigaks on Vapramäe pubi „Vana Jäär“ Vapramäe / Tõravere läheduses pisut enne Elvat, täpsema asukoha leiad siit!

Retkele stardime vastavalt kell 16:00. Palume kohale tulla vähemalt 20 minutit enne matkagrupi väljumist. Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele 10–12 km ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatustega 2,5–3 tundi.

Retke ajal pakume kergeid suupisteid Põltsamaa ja Kalevi kaasabil ning janu kustutamiseks sooja teed Carmolise tilkadega, Põltsamaa mahlajooki ning glögi. Finišis ootab kõiki retkelisi soe söök.


Kell 19.00, kohe kui kõht on täis söödud võtame ette hooaja aktiivseimate kõndijate ning kollektiivide tunnustamise, vaata Elamuspunktide tabelid siit

Loe ka eelmise aasta viimase retke kokkuvõtet – siis külastasime Kuremaa kanti ning tutvusime „Kevade“ radadega ning filmis tuntuks saanud kohtadega.

Mida pakume?

  • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
  • Matkajuhi/rajameistri teenust
  • Väike kehakinnitus matka ajal
  • Soe söök matka lõpus ning magus üllatus
  • Diplom

Kui palju maksab?

Kuni 24. novembri õhtuni:

  • Kõigile 12 €

25.-30. november:

  • Kõigile 15 €

Kuidas registreeruda?

  • Kui sa soovid grupiga registreeruda, siis täida ära järgmine VORM.
  • Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked Swedbank kontole EE832200221058902874!
  • Kui soovid eraldi arvet tasumiseks, anna sellest soovist teada info@elamusretked.ee

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 30. NOVEMBER (või seni, kuni kohti jätkub)!

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke osavõtutasu on üle kantud.

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga.

 

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta info@elamusretked.ee või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee