16 x Elamused

Algav Elamusmaratonide 16. toimumisaasta pakub võimaluse osaleda 5 erinäolisel Elamusmaratonil – vali endale sobilik distants 42, 21 ja 10 km seast, võta kaasa sõbrad, pere või töökaaslased ning tule elamusi koguma! Elamusi saad koguda nii kõndides, kepikõndi nautides ning sellest hooajast alates ka joostes!

4. Naissaare Elamusmaraton pakub elamusi ühel omanäolisemal väikesaarel – mereäärsed kallasrajad, Naissaare majakas ja kirik, kitsad metsateed ning põlispuude alla peidetud kitsasrööpmeline raudtee, mis viib avastama edniseid meremiinide ladusid. 21 km raja maasikaks säilinud patarei ning maalused 1 km pikkused tunnelid, mille avastamiseks tuleb pähe kinnitada pealamp!

A group of people walking in a field of purple flowersDescription automatically generated

6. Kõrvemaa Elamusmaraton viib elamuste kogujad Põhja-Kõrvemaale parimatele radadele - Paukjärve ning Jussi järvede juurde, 42km kõndijad satuvad ka Kõnnu Suursoo laudrajale ning kõikidel radadel liikujatel on võimalus teha tutvust ka suvise Jussi nõmmega!

 

Two women standing on a dock in front of a body of waterDescription automatically generated

16. Lahemaa Elamusmaraton kutsub elamusi otsima Lahemaa looduskaitseala kauniste männimetsade rüppe. Raja äärde jäävad taaskord nii Treppoja, Nõmmeveski kui ka Joaveski joastikud. Eesti vanim käimismaraton pakub võimalusi kõndimiseks Eesti parimatel radadel!

A group of women running on a beachDescription automatically generated

12. Noarootsi Elamusmaraton on ainus Elamusmaraton, mis viib liikujad mere äärde pakkudes unustamatuid elamusi Lääne-Eestis.

 

 

A group of women with their arms raised in the airDescription automatically generated


Juubeliüritus 5. Alutaguse Elamusmaraton pakub hooaja lõpus sügisest pakatavaid elamusi Alutaguse looduskaitsealal metsajärvi kokku lugedes ning kuldsetes sügislehtedes sahistades!

 

 

Kogu hooajaks soodushinnaga pääsme leiad siit! Hooaja pääsme saad soetada enne Naissaare elamusmaratoni toimumist hiljemalt 30. mail.

Elamusmaratonide registreerimine ja info on leitav siit. Lisaks Elamusmaratonide kodulehele saad registreerida end ka Stebby!

Suve mõnusaima väljakutse on just Elamusmaratonid! #elamusmaratonid


Tagasi uudistesse