Peremaratonid

Juhul kui registreerid mitu inimest, siis palun kirjuta teise osaleja andmed lisainfo lahtrisse.
Lisa ostukorvi
21 €

Stardid: kell 12:15

In English

NB! Lahemaa Elamusmaratoni Peremaratoni rada ei ole võimalik läbida käruga.

Mis toimub?

Elamusmaratonid rõõmustavad kõiki aktiivseid peresid – alates 2024. aastast toimub Peremaraton kõikide Elamusmaratonide raames!

Eestis unikaalne Peremaraton pakub lapsevanematele võimaluse maratonirajal elamusi koguda koos lastega. Rajale on oodatud lapsevanemad ning lapsed – ka need, kes veel ise maratoni läbida ei jõua. Lastel on võimalik läbida elu esimene maraton eriti elamusterikkalt. Peremaratoni rada on sobilik ka käruga läbimiseks.

Rajal aega ei võeta ning võistlust ei toimu – rada sobib mõnusaks jalutamiseks lastega ning ka lapsevankritega! PS! Tegemist on 100% maastikurajaga, seega lapsevanematel tuleks eelistada maastikul liikumiseks sobilikke kärusid või kandekotte.

PS! Kõikidel Peremaratonide radadel on võimalik poolel maal otsusada ning soovi korral liikuda finišisse ka lühemat teed mööda lähtudes enda ja laste soovidest!

Täpsema rajakaardi ning radade pikkused leiad iga Elamusmaratoni juhendist!

A picture containing tree outdoor grass ridingDescription automatically generated

Mis toimub teeninduspunktis?

Peremaratoni rajal on alati 2 teeninduspunkti ning kõikides teenindus-punktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktides joomiseks on vajalik kaasa võtta isiklik joogitops ning võimalik on ka joogipudeleid täita.

A group of people running on a trail in the woodsDescription automatically generated
Teeninduspunktides pakuvad lastele maitsvaid ja jahutavaid elamusi meie partnerid.

Stardi- ja finišialasse ning teeninduspunkti raja keskel on loodud mugavad võimalused imetamiseks ja mähkimiseks ning ühtlasi on lastel hea võimalus seal puhata enne kui edasi liigutakse!

Kuidas registreeruda?

  • Registreerimiseks täida ära vorm lehe ülalosas. Osavõtutasu ühele täiskasvanule koos lapsega on 21 €. Registreerimisel pange lapse eesnimi kirja lahtrisse "Lisa märkmeid vabal valikul".
  • Kui soovid osta Peremaratoni hooajapääsme, siis vaata siia. Hooajapääsmele kehtib hinnasoodustus -20%
  • Kui lapsega tahavad koos maratonile kaasa tulla kaks lapsevanemat, siis saab üks lapsevanem ennast registreerida koos lapsega Peremaratonile ning teine lapsevanem võib ennast eraldi kirja panna Elamusmaratoni 10 km distantsile.
  • Kui üks lapsevanem tahab maratonile tulla rohkem kui ühe lapsega, siis piisab vaid ühest registreerimisest. Märkmete lahtrisse kirjutage sellisel juhul lihtsalt mõlema lapse eesnimed.  
  • Elamusmaratonidele saad Stebby keskkonna kaudu registreerida siin.
  • Elamusmaratonidele saad Piletitasku keskkonna kaudu registreerida siin

Tutvu lähemalt osavõtutasude ja registreerimistingimustega siin.

Kõikidele registreerunud lapsevanematele väljastatakse lisaks tema stardinumbrile ka lapse nimega stardinumber, mille saab kinnitada vastavalt soovile kas vankri, kandekoti külge või miks mitte lapse rinnale kui ta ise maratoni rajal jalutab.

TextDescription automatically generated with medium confidence

Kõiki Peremaratonil osalevaid lapsi ootab ka väike kingikott, mille on kokku pannud Peremaratoni partnerid.

Eelmine Peremaraton

Viska pilk peale eelmisele Peremaratonile:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!