1. Alutaguse kepikõnni- ja käimismaraton

Lisa ostukorvi
50 €

Kuupäev: 4. mai 2019 

Asukoht: Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses, Ida-Viru maakond

Start: kell 19:00

Distantsid: 21 km, 10 km

Registreermine lõppeb: 1. mai

Rajakaart

English:
HERE

Ürituse lisainfo 

Start on laupäeval, 4. mail kell 19.00 Alutaguse Puhke- ja Spordikeskusest! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav siin.

Kuna üritus toimub õhtusel pimedal ajal, siis on rajal liikumiseks vajalik pealamp. 

Juhul kui sul pealampi ei ole, saad selle mugavalt soetada registreerimisel koostöös Matkaspordiga. Pealambi hinnaks on 25 € ja valikus on kolm värvivarianti: sinine, punane või must. Kui ostad registreerimisel pealambi, siis ootab see Sind patareidega juba koos stardinumbriga stardialas.

Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine algab kell 18.00 stardi- ja finišipaigas Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuse staadionil. Pärast starti on osalejatel finišisse jõudmiseks aega maksimaalselt 5 tundi. Osalejad, kes ei ole südaööks jõudnud valitud distantsi läbida, diskvalifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb?

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuse staadionil, kust rada kulgeb edasi Eesti suurimat, Kurtna järvistut avastama. Rada kulgeb Eesti kõige noorema – 2018. aasta lõpus loodud Alutaguse LKA territooriumil. 100% rajast kulgeb metsa- ja kruusateedel. Rajal on ka mõningaid kohti, kus on liiva ja sammalt, kuna kõnnime männimetsas. Samuti on rajal mõned pikemad kruusatee sirged, mis sobivad suurepäraselt kepikõnniks.

Mis toimub teeninduspunktides? 

Poolmaratoni (21 km) rajal on 3 ning 10 km rajal 2 teeninduspunkti.

Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktidele annavad jõudu juurde Põltsamaa, Freesport Isotonic, Kalev ja Vichy Vitamin.

Mis toimub finišis? 

Maratoni lõpus ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga. 

Finišis pakutakse kõigile osalejatele maitsvat Põltsamaa suppi ja kosutavat Saku või Põltsamaa karastusjooki, et keegi ei peaks näljasena koduteele startima. Samuti on finišis võimalus maratonijärgselt pesuruumide kasutamiseks. 

Käimiskeppide laenutamine

Soovi korral on võimalik korraldajatelt tasuta laenutada Eestis toodetud Iluum käimiskeppe. Laenutamise soovist saad teada anda üritusele registreerides. Käimiskepid väljastatakse Elamusmaratoni stardialas ID kaardi või muu pildiga dokumendi alusel.

Kuidas registreeruda?

Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke. 

Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Täpsema info grupiliikmete osavõtutasude tasumise kohta saadame teile registreerimise järgselt emailile. 

Tutvu lähemalt osavõtutasude ja registreerimistingimustega siin

Kuidas tulla maratonile? 

Parim viis maratonile tulla on autoga koos sõpradega – seega otsi endale head matkakaaslased nii rajale kui ka autosõiduks. Koos on hea emotsioone vahetada ning mis seal salata – ka soodsam!

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!