Lisainfo: 1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton

Millal ja kus toimub?

Start on pühapäeval, 19. augustil kell 11.00 Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskusest! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav SIIN.

Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardi-numbrite väljastamine algab kell 10.00 stardi- ja finišipaigas Sportland Kõrvemaa suusa- ja matka-keskuses.

Pärast starti on osalejatel finišisse jõudmiseks aega maksimaalselt 9 tundi. Osalejad, kes ei ole veel kell 20.00 jõudnud valitud distantsi läbida nemad diskva-lifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb?

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskuses, kust edasi liigub rada Kõrvemaa looduskaitsealal. Rada kulgeb osaliselt Kõrvemaa spordiürituste radadel, kuid lisaks satuvad maratoonarid ka kohalike järvede kallasradadele, läbivad raba mööda laudteed ning jalutavad mööda väikseid metsateid. Kuna on kanarbiku õitsemise tippaeg, siis kindlasti ei jää külastamata ka Jussi nõmm, mis on sellel aastajal suur ja lilla kanarbikuväli.
Kõrvemaa elamusmaratonil on eraldi 10 km rada lapsevankriga läbimiseks!

Täpem rajakaart valmib aprillis-mais 2018.

Kuidas registreeruda?

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud MTÜ Elamusmaratonid Swedbank kontole EE382200221061167567. Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga.

Mis toimub teeninduspunktides?

Täispika maratoni (42 km) rajal on kokku 6 teeninduspunkti, pool-maratoni (21 km) rajal 3 ning 10 km rajal 2 punkti.

Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktidele annavad jõudu juurde Põltsamaa, Enervit, Kalev ja Vichy Vitamin.

Mis toimub finišis?

Maratoni lõpus ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga.
Finišis pakutakse kõigile osalejatele maitsvat Põltsamaa suppi ja kosutavat Saku või Põltsamaa karastusjooki, et keegi ei peaks näljasena koduteele suunduma.
Samuti on finišis võimalus lõõgastuda mõnusas saunas.

    Kuidas tulla maratonile?

    Parim viis maratonile tulla on autoga koos sõpradega – seega otsi endale head matkakaaslased nii rajale kui ka autosõiduks. Koos on hea emotsioone vahetada ning mis seal salata – ka soodsam!

    Tartust saab maratonile ka ühisbussiga. Bussisõidu broneerimiseks saada e-kiri aadressile: Ene.Kiviryyt@kliinikum.ee ning saad Tartust mugavalt maratonile ja tagasi.

    NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit.


    1. Kõrvemaa kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!