4. Peremaraton


Registreerimine lõppenud. Palun kirjuta info@elamusmaratonid.ee

Kuupäev: 7. august 2022

Asukoht: Sportland Kõrvemaa suusa- ja matkakeskuses, Harju maakond  

Start: kell 12:15

Distants: 5 ja 10 km

Registreermine lõpeb: 4. august 2022

In English

Üritus Facebookis

Elamusmaratoni videokokkuvõte

Rajakaart

Mis toimub?


4. Kõrvemaa Elamusmaratoni raames toimub taaskord Eestis unikaalne Peremaraton, mis pakub lapsevanematele võimaluse maratonirajal elamusi koguda koos lastega. Rajale on oodatud lapsevanemad ning lapsed – ka need, kes veel ise maratoni läbida ei jõua. Lastel on võimalik läbida elu esimene maraton eriti elamusterikkalt. Peremaratoni rada on sobilik ka käruga läbimiseks.


Rajal aega ei võeta ning võistlust ei toimu – rada sobib mõnusaks jalutamiseks lastega ning ka lapsevankritega! PS! Tegemist on 100% maastikurajaga, seega lapsevanematel tuleks eelistada maastikul liikumiseks sobilikke kärusid või kandekotte.

Registreerimisel ei ole vaja märkida, kas valite 5 või 10 km raja – selle valiku saate teha esimeses teeninduspunktis lähtudes enda ja laste soovidest!

A picture containing tree outdoor grass ridingDescription automatically generated

 

Täiendava info saamiseks loe ka 4. Kõrvemaa Elamusmaratoni juhendit.

A group of people running on a trail in the woodsDescription automatically generated

 

Vaata 2022. aasta rajakaarti siit!

Mis toimub teeninduspunktis?

Lapsi ootab nii võistluskeskuses kui ka rajal teeninduspunktis mõnus lasteala, et päev mööduks heade emotsioonidega nii suurtele kui ka väikestele. Teeninduspunktides on loodud mugavad võimalused imetamiseks, mähkimiseks, puhkamiseks ning mängimiseks.

Kuidas registreeruda?

  • Registreerimiseks täida ära vorm lehe ülalosas. Osavõtutasu ühele täiskasvanule koos lapsega on 18 €. Registreerimisel pange lapse ees- ja perekonnanimi kirja lahtrisse "Lisa märkmeid vabal valikul".
  • Kui lapsega tahavad koos maratonile kaasa tulla kaks lapsevanemat, siis saab üks lapsevanem ennast registreerida koos lapsega Peremaratonile ning teine lapsevanem võib ennast eraldi kirja panna 4. Kõrvemaa Elamusmaratoni 10 km distantsile.
  • Kui üks lapsevanem tahab maratonile tulla rohkem kui ühe lapsega, siis piisab vaid ühest registreerimisest. Märkmete lahtrisse kirjutage sellisel juhul lihtsalt laste ees- ja perekonnanimed.  
  • Registreerumiseks on võimalik kasutada ka Miuuv OÜ mobiilirakendust, mille saab alla laadida Androidile või IOSile.

 

Kõikidele registreerunud lapsevanematele väljastatakse lisaks tema stardinumbrile ka lapse nimega stardinumber, mille saab kinnitada vastavalt soovile kas vankri, kandekoti külge või miks mitte lapse rinnale kui ta ise maratoni rajal jalutab.

TextDescription automatically generated with medium confidence

Kõiki Peremaratonil osalejaid ootab ka väike kingikott, mille on kokku pannud 4. Peremaratoni partnerid.

Eelmine Kärumaraton

Viska pilk peale eelmisele Kärumaratonile:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!

 

4. Peremaraton FACEBOOKIS!

4. Kõrvemaa Elamusmaraton FACEBOOKIS!